23.12.2014

Newsletter 4/2014

Asociace lanové dopravy si pro Vás letos připravila vánoční dárek!

Vážení provozovatelé lanových drah,

Asociace lanové dopravy si pro Vás letos připravila vánoční dárek! Díky členství v mezinárodní federaci asociací sdružující subjekty působící v oblasti osobní lanové dopravy F.I.A.N.E.T., zakoupila ALDR pro své členy licenci na výhradní distribuci unikátního projektu Skizzz! v ČR. Tento projekt má za cíl zábavnou a zajímavou formou informovat návštěvníky ski areálů, ale také širokou veřejnost o zásadách bezpečnosti na sjezdových tratích, lanových dráhách a má tak eliminovat případné nehody či úrazy plynoucí z nedostatečné informovanosti. V listopadu 2014 byla zveřejněna první série instruktážních animací, která se věnuje bezpečné jízdě na lanové dráze.

    ALDR nabízí svým členům zcela bezplatné užívání těchto animací a možnost umístění na Vaše webové stránky! V dalších měsících potom budou uvolněny další série věnující se bezpečnosti pohybu na horách. I ty Vám ALDR zprostředkuje, jako výhradní distributor pro ČR.

Stahovat videa můžete přímo na stránkách ALDR v sekci Skizzz!

Upozornění: čtěte prosím pozorně Podmínky užívání, jejichž striktní dodržování je podmínkou bezplatného stažení a bude ze strany ALDR kontrolováno.

Doufáme, že Vám i tento dárek zpříjemní vánoční čas s Vašimi blízkými a přejeme Vám mnoho osobních i pracovních úspěchů v roce 2015.

Vaše kancelář ALDR


Kancelář ALDR
**************************************************************
Asociace lanové dopravy
U Rajské zahrady 1912 / 3
130 00  Praha 3

tel.: +420 233 552 302
fax: +420 233 555 243
e-mail: info@aldr.cz
www.aldr.cz